چسب کاغذی پهن
چسب کاغذی پهن
آگوست 5, 2020
آلومینیوم پشت چسبدار
آگوست 28, 2020

خرید چسب کاغذی

خرید چسب کاغذی که یکی از چسب های پر طرفدار و متنوع در بازار است قیمت های متنوعی دارد و با توجه به نمره های مختلف چسب کاغذی مقدار چسبندگی و ضخامت این چسب باید براساس کارآیی تعیین شود .

خرید چسب کاغذی بر اساس کاربرد آن :

در جداسازی رنگ ها در نقاشی های هنری ، برای ثابت نگه داشتن کاغذ طراحی و نقاشی روی تخته شاسی ، محافظت از پخش شدن رنگ به دیگر ناحیه هنگام نقاشی دیوار یا ساختمان با دست یا اسپری رنگ ، در مبل سازی و تعمیرات مبل و صندلی ، نقاشی خودرو و هواپیما ، در کارخانه های تولید لوازم خانگی ، برای مسکینگ کردن (پوشش) قطعات در پوشش های رنگ پودری که با تفنگ الکترو استاتیک پاشیده می شود ، در آبکاری و سند بلاست و ….دارد .

زمانی نیاز به یک نوار کاغذی ارزان آشکار شد که صنعت خودروسازی نیاز به پوشاندن و محافظت قسمت هایی از ماشین در حین رنگ پاشی و رنگ کردن ماشین داشت ، این استفاده باعث توسعه ی نوار چسب کاغذی شد .

خرید چسب کاغذی در بزرگترین فروشگاه اینترنتی

خرید چسب کاغذی در انواع مختلف در لوازم خانگی , آزمایشگاهها , نقاشی ساختمان ، الکترونیک و صنایع خودرویی جهت ایجاد پوشش در هنگام رنگ آمیزی و عایق کاری خودرو قابل استفاده می باشد. .(کلیه نوار چسب های کاغذی با توجه به سفارش در عرض ها و طولهای متفاوت قابل تولید می باشند .)

برای اطلاع از قیمت و خرید چسب کاغذی به صورت خرده و در صورت نیاز به خرید عمده چسب کاغذی با مسئول سایت تماس بگیرید تا از تخفیف های خرید چسب کاغذی به صورت عمده اطلاع پیدا کنید.

تولیدی چسب