فویل آلومینیوم پشت چسبدار
فویل آلومینیوم پشت چسبدار
مارس 13, 2020
چسب کاغذی کرافت
چسب کاغذی کرافت
مارس 13, 2020

چسب کاغذی

نوار چسب کاغذی یکی از پر مصرف ترین مدل های چسب نواری است که این مدل چسب ها به دلیل استفاده از کاغذ بسیار سبک هستند و در کار های هنری، نقاشی و مصارف پزشکی در بیمارستان ها چسب کاغذی مورد استفاده قرار می گیرند. چسب کاغذی بر اساس نوع استفاده خود دارای متریال های مختلف کاغذی می باشند و همچنین میزان چسبندگی و عرض چسب کاغذی با یکدیگر متفاوت است که برای پوشاندن نقاط مختلف چسب کاغذی استفاده می شود و البته نوع دیگر چسب کاغذی، که از جنس کرافت است در ابعاد و متراژ های مختلف و درخواستی را ارائه می دهد و چسب کاغذی معمولی از اجناس وارداتی می باشد. چسب کاغذی نیز در ابعاد و متراژ های متفاوت و درخواستی به مشتریان عرضه می گردد.

ما چسب کاغذی را به شکلی طراحی کردیم تا یک نوار کاغذی کنترل شده و کم چسب برای کاربرد بر روی اکثر انواع کاغذ و سایر سطوح شکننده باشد و این نوار چسب کاغذی دارای پشتی صاف و سفید است و با چسب اکریلیک بسیار کم پوشانده شده است که چسب بسیار مناسب نیاز به نیروی حذف بسیار کمی دارد و امکان جداسازی تمیز را بدون آسیب رساندن به سطوح ظریف فراهم می کند و پشت صاف سفید آن کاربرد تمیزی را ارائه می دهد و با اکثر جوهرها و نشانگرها قابل چاپ است که این چسب کاغذی می تواند به طور خودکار توزیع شود و معمولاً برای طراحی قابل تغییر، نصب آثار هنری و تابلوهای تصویر استفاده می شود.

کاربرد های چسب کاغذی

چسب کاغذی راه حلی استثنایی برای کاربردهای ظریف است و مزایای نوار چسب کاغذی را بررسی کنید و از مزایای چسب بسیار کم همراه با پشتی صاف، تمیز و مسطح لذت ببرید که مدل های متنوع آن یک راه حل عالی برای آن دسته از برنامه هایی است که نیاز به نواری دارند که بتوان به آرامی از سطوح ظریف جدا شود و در عین حال کیفیت، یکپارچگی و ظاهر پروژه شما حفظ شود. همان طور که گفتیم این چسب کاغذی دارای پشت صاف سفید است و با چسب اکریلیک کم چسب پوشیده شده است که این نوار به گونه ‌ای طراحی شده است که یک نوار کاغذی کنترل شده و کم چسب برای کاربردها بر روی اکثر کاغذها و بسیاری از سطوح شکننده دیگر باشد که این جایگزینی تعیین‌ شده برای محصول نوار چسب کاغذی است؛ با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که یک نوار کاغذی با پشت صاف است چسبندگی بسیار با کیفیتی را ارائه می دهد که خود توزیع می شود و باید به راحتی و تمیزی از اکثر سطوح بدون آسیب رساندن به زیر لایه جدا شود چسب کاغذی نباید برای کاربردهایی که نیاز به قرار گرفتن در فضای باز دارند استفاده شود.

پشت سفید صاف چسب کاغذی با اکثر جوهرها و نشانگرها قابل چاپ است و شما می‌ توانید از نوار برای تغییر مکان چیدمان و نصب آثار هنری و یا کارهای در حال پیشرفت مانند تابلوهای تصویر، طرح‌های اولیه، بال‌ها، عکس‌ها، استات و کاغذ شبکه‌ای استفاده کنید و همچنین برای جلوگیری از نور در نگاتیو نیز استفاده از چسب کاغذی بسیار معمول است. به علاوه کاربردهای رایج چسب کاغذی شامل لوازم اداری، کاغذ و چاپ، طراحی، هنرهای گرافیکی و عکاسی و همچنین در تزریقات و پانسمان بیمارستان ها و مراکز درمانی است که اگر نوار چسب کاغذی استاندارد کار شما را پاره می شود، چسب کاغذی ما نواری است که باید در نظر بگیرید. البته مانند هر محصول نوار چسب، همیشه مسئولیت تشخیص مناسب بودن محصول برای استفاده مورد نظر بر عهده کاربر است و به عنوان مثال، اگر می خواهید محصولی را به طور تمیز از نوع خاصی از بستر جدا کنید، ابتدا یک ناحیه نامشخص را آزمایش کنید.

ویژگی های چسب کاغذی

چسب کاغذی تولید ما دارای عملکرد مرطوب کنندگی عالی، چسبندگی اولیه و محتوای جامد بالا، محصولات ما را می توان بر روی مواد مختلف، از جمله بسترهای کم انرژی سطحی اعمال کرد که مناسب برای کاربردهای کاغذی، برچسب های لجستیک دائمی، برچسب بطری های دارو، برچسب های لیزری، برچسب های انتقال حرارتی، اتصالات لوازم جانبی پارچه، و اتصالات مصالح ساختمانی است و همچنین نوارهای چسب کاغذی با درجات مختلفی عرضه می شوند در حالی که مقدار چسبندگی و ضخامت کاغذ باید بر اساس کاربرد تنظیم شود که به طور گسترده برای جداسازی رنگ و نقاشی ساخته شده با دست یا اسپری، ساخت مبلمان، نقاشی خودرو و هواپیما، در تولید لوازم خانگی، ساخت شیشه های تزئینی، پوشش پودری، آبکاری و سندبلاست استفاده می شود. علاوه بر این مصارف عمده چسب کاغذی کرافت در دانشگاه ها، مدارس، مراکز آموزشی و مراکز درمانی و بیمارستان ها نیز است که برای این خرید عمده آن برای این مشاغل بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در واقع چسب کاغذی نوع خاصی از کاغذ حاوی نوار چسب در زیر است که امکان چسباندن و پاره شدن موقت محصولات ساخته شده بر اساس آن و همچنین اسناد و سطوح دیگر را فراهم می کند و تکنولوژی چسب کاغذی مخصوص به شما اجازه می دهد تا از محصولاتی استفاده کنید بدون اینکه هیچ گونه اثری از چسب چسبنده روی سطح باقی بماند و در پیشنهاد ما کاغذهای مختلفی در مورد رنگ ها، وزن ها و موقعیت های چند نوار چسب در دسترس است، به طوری که تنوع و اندازه های مختلفی از محصولات را دریافت می کنید. همچنین چسب کاغذی با درجات مختلف عرضه می شود در حالی که مقدار چسبندگی و ضخامت کاغذ باید بر اساس کاربرد تنظیم شود که نوار چسب کاغذی به طور گسترده ای برای جداسازی رنگ و رنگ آمیزی ساخته شده با دست یا اسپری، ساخت مبلمان، نقاشی خودرو و هواپیما، تولید لوازم خانگی، ساخت شیشه های تزئینی، پوشش پودری، آبکاری و سندبلاست استفاده می شود.

علل تولید چسب کاغذی

نیاز به نوار چسب کاغذی ارزان قیمت زمانی آشکار شد که صنعت خودرو سازی نیاز داشت در طول فرآیند رنگ آمیزی قسمت های خاصی از خودروهای خود را بپوشاند و این امر باعث توسعه نوار ماسک و سایر نوارهای کاغذی اشباع شده یا آغشته شده، شد و در واقع دو نوع اصلی پشتی کاغذ اشباع شده، کاغذ کرپ و کاغذ صاف است که رنگ کاغذ می تواند از سفید (سفید شده) تا خرمایی روشن (نیمه سفید) و خرمایی تیره (سفید نشده) متفاوت باشد و اگر از کاغذ خام تیره تری استفاده شود و نوار رنگ روشن تری مورد نظر باشد، ممکن است مقداری مواد مخصوص به فرمول چسب و یا اشباع اضافه شود.

در فرمولاسیون چسب کاغذی اشباع ها شامل لاستیک طبیعی، لاستیک استایرن بوتادین و انواع لاتکس های مبتنی بر آب است و این اولین پوشش های منتشر شده برای نوارهای کاغذی اشباع، پلیمرهای طبیعی و مصنوعی مانند شلاک، نشاسته، کازئین و نیتروسلولز بودند که کاغذهای اشباع که با چسب های حساس به فشار پوشانده شده اند، گاهی اوقات استحکام و چسبندگی کمتری را در هنگام مصرف زیاد نشان می دهند و در بیشتر موارد، این اثر به دلیل انتقال رزین چسبنده از چسب به اشباع است که البته نوارهای چسب کاغذی کرافت غیر اشباع اخیراً ساخته شده است. این چسب کاغذی معمولا از نوع الیاف طبیعی است، اما از چسب های ذوب داغ نیز استفاده می شود و پوشش های آزاد کننده مبتنی بر سیلیکون در قسمت پشتی حامل کاغذ استفاده می‌شود تا لایه‌های نوار چسب به یکدیگر در رول نچسبند و با تمایل به لایه برداری چسب و پشت کاغذ کرافت مقابله کنند.

تولید اولیه نوار چسب کاغذی به سال 1925 برمی گردد و این نوار چسب کاغذی توسط ریچارد درو پس از مشاهده ناامیدی کارگران بدنه خودرو که از کاغذ قصابی برای پوشاندن خودروهایی که نقاشی می کردند استفاده می کردند اختراع شد که البته نا کارآمدی کاغذ قصابی در کاربردهای بدنه خودکار باعث شد درو به دنبال جایگزین های بهتری باشد. در واقع نوار چسب کاغذی کرافت دارای یک سیستم چسب با کیفیت و عالی است که چسبندگی عالی را به اکثر محصولات و سطوح بسته بندی می کند و پشتی محکم آن در شرایط مرطوب قوی باقی می ماند و هوای بیرونی خوب است که چسب کاغذی یک نوار بسته بندی تایید شده توسط خدمات پستی نیز است که کاربردهای معمولی آن شامل آب بندی کارتن، بسته بندی، اتصال، نوار فریزر و پوشش مستقیم است.

تولیدی چسب